"Loading..."

O nas

Kilka słów o Nas

Firma Bart-El została założona w 2005 roku i działa nieprzerwanie do dziś, z każdym rokiem poszerzając swój zakres działalności. Od samego początku siedzibą firmy jest Warszawa. Specjalizujemy się w szeroko rozumianym wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych, zajmujemy się obsługą techniczną i konserwacyjną obiektów wielomieszkaniowych, biurowych oraz obsługą, w tym samym zakresie, lokali rożnych sieci sklepowych. Wykonujemy kompleksowe pomiary elektryczne oraz projekty wykonawcze. Wykonujemy prace na indywidualne zamówienia osób prywatnych ale także innych firm i instytucji.

Nie boimy się wyzwań. Zakresem Naszej działalności obejmujemy całą Polskę oraz Europę. Wykonywaliśmy prace na terenie Andory, Niemiec, Czech, Holandii, Norwegii, Szwecji. Większość zleceń to konserwacja i modernizacja instalacji elektrycznych wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, uniwersytetów, szkół i przedszkoli. Wykonujemy instalacje elektryczne w sklepach sieciowych i punktach gastronomicznych na terenie Centrów Handlowych w Polsce, jak i zagranicą.

Ciągle się rozwijamy. Ostatnio rozszerzyliśmy Naszą działalność o sprzedaż artykułów elektrycznych i teletechnicznych. Realizujemy indywidualne zamówienia klientów a nasz handlowiec każdą cenę dopasuję do Państwa oczekiwań.


100%
Fachowość
100%
Jakość
100%
Terminowość
 
Zadowolonych klientów
 
Zrealizowanych inwestycji
 
Państw
 
Zamontowanych rozdzielni
 
h Awarie
 
Osiedli pod stałą opieką

Kadra

W skład zespołu wchodzą wykwalifikowani elektromonterzy oraz pracownicy biurowi którzy zajmują się kosztorysami oraz sprzedażą artykułów elektroinstalacyjnych. Nasza kadra posiada kilkuletnie doświadczenie na budowach, odpowiednie kwalifikacje zawodowe, poszerzone poprzez szkolenia i wdrażanie nowych technologii. Nasi pracownicy są kulturalni, sympatyczni i zawsze służą profesjonalną pomocą.

Współpracuj z najlepszymi, zapraszamy do kontaktu